Mercedes-Benz GLA
180 CDI AUT. URBAN NIGHT + PANORAMA | 18 INCH | MEMORY | ELEK. ACHTERKLEP
Direct kopen, basisprijs: € 12.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.945,-
LEASEPRIJS: € 213,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 CDI AUT. URBAN NIGHT + PANORAMA | 18 INCH | MEMORY | ELEK. ACHTERKLEP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 januari 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 197.151 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TR-759-X |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 80 kw / 109 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.370 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.960 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 18"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- koplampreiniging
- uitlaatsierstuk
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- lederen sportstoelen
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- carbonafwerking interieur
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- houtafwerking interieur
- lederen stuurwiel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Night-pakket
- start/stop systeem
- Urban-pakket